Plehaso k.s. 4hobby 4profi iDílna Saw Cad

 

Partnerské řešení
pro zakázkovou výrobu

Počkejte prosím, pracuji ...

Loading...
Jste na: 4profi - E-shop - Popis služby

4profi.cz

Služba 4profi umožňuje rychle a efektivně zřídit eshop jako partnerské řešení aplikace 4hobby. 4profi je místem, které umožňuje uživatelů, nakupovat a prodávat nové výrobky a díly vytvořené na míru zákazníkovi.

4profi je založeno na podpoře kreativních uživatelů bez možnosti vlastní tvorby dílů a prvků z kovu, plechu, mdf a podobných materiálů. Partnerství s portálem a využití jejich služeb není nijak zpoplatněno a je zdarma. Partner takto dává vědět světu o svých nápadech a dílech a po objednání pak společnost Plehaso k.s. zajištuje jejich realizaci a expedici.

 

Partner

Partner je uživatel, firma, společnost, která se rozhodla spolupracovat ze společností Plehaso k.s. a využije možnost vytvořit si vlastní eshopové řešení na platformě 4profi.

Pomocí aplikace má možnost si vystavovat a upravovat jednotlivé výrobky. Dále pak spravovat jednotlivé objednávky a také je přehledně informován o výši svého kreditu, který se navyšuje s počtem objednaných výrobků. O výrobu a expedici výrobku se již stará team společnosti Plehaso k.s.